7f72acec7e5a1c6293aa4d070d5c6d04.svg(+420) 774 36 11 05         envelope2.pngeshop@bonyplus.cz      Kontakt      Doprava a platba      Gravírování laserem

Fullips pomůcka k plnějším rtům Large Round

Fullips pomůcka k plnějším rtům Large Round    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 337 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 278 Kč
Dárek
Kód produktu: 10347

   

/fullips-pomucka-k-plnejsim-rtum-large-round-e120636.htm
Popis

Fullips pomůcka k plnějším rtům Large Round

Fullips pomůcka k plnějším rtům - Large Round

Fullips je u nás úplná novinka! Super pomůcka pro plnější rty!

S tímto výrobkem dosáhneš dočasný vzhled plnějších rtů - bez chemikálií, bez kosmetických zásahů, bez operací. Large Round je větší rozměr, který Fullips nabízí. Výborně se hodí k zvětšování větších a širších rtů. Výborně uchopí a zvětší horní i dolní ret.

Fullips je pomůcka, se kterou dosáhneš dočasně plnější a větší rty. Na rozdíl od operací a injekcí je výsledek s fullips jen dočasný - tak jako nalíčení s rtěnkou. Účinek se při každé ženě liší podle tvaru a velikosti rtů.

Plné a krásné rty, které vyzývají k polibku! Kdo by jim odolal? Pokud toužíte po svůdném úsměvu, neváhejte a zakupte si pomůcku, která Vám zvětší rty během pár sekund! Krásné, plné a svůdné peri díky Fullips ...

Fullips - Large Round
Zvětšovač rtů ve tvaru kruhu je ideální na rovnoměrné zvětšení horní i spodní rtu. Díky svému tvaru poskytuje dostatečný prostor pro sání a proto je nejjednodušší na používání. V kombinaci s malým a středním oválem se používá na konec pro dokonalou maximalizaci objemu.

Fullips - Medium Oval
Zvětšovač rtů ve tvaru středního oválu je ideální na optické rozšíření rtů až ke koutkům. Díky speciálnímu tvaru budou Vaše rty vypadat širší a získají tak více pozornosti. V kombinaci s malým oválem a kruhem se používá na jako druhý.

Fullips - Small Oval
Zvětšovač rtů ve tvaru malého oválu je ideální na prvotní prokrvení rtů. Díky malým rozměrům ho můžete použít podle aktuální potřeby horizontálně i vertikálně. V kombinaci se středním oválem a kruhem se používá jako první, pro vytvoření dostatečného objemu pro další zvětšování.


JAK FUNGUJE FULLIPS?

Objevte v pár krocích sílu Fullipsu a už nikdy ho nebudete chtít dát pryč z kabelky.

1.HYGIENA
Očistěte Fullips mýdlem a teplou vodou a otřete.

2.PRÍPRAVA
Navlhčete si rty a okolí jemnou žínkou nebo měkkým kartáčkem. Tento krok pomáhá prokrvit rty a připraví je tak na ještě viditelnější zvětšení. Navlhčete i okolí úst vodou, abyste zlepšili přilnavost a dosáhly tak vyšší tah.

3.SATIE
Přiložte si Fullips před ústa tak, aby se Vám rty mohly vejít k vnitřním okrajem Fullipsu. Začněte pomalu vysávat vzduch z Fullipsu dokud necítíte, že je Fullips podtlakem připevněn k ústům. (Možná budete muset Fullips jemně pohybovat kolem úst, aby se dostal do správné pozice. Pokud Vám to nepůjde napoprvé, nic se neděje, zkuste znovu)

4.ZVÄČŠENIE PIER
Nechte Fullips působit na Vaše rty, abyste dosáhli viditelné zvětšení. Začněte s kratším časem, abyste viděli jako Vaše rty reagují. Doporučený čas je 15-30 sekund. Časem si ho můžete upravit sami. Na ukončení sání vydechněte do Fullipsu vzduch, nebo si pomozte oddělit ústa od Fullipsu prstem

Efekt zvětšených rtů by měl vydržet od 15 minut do 4 hodin. Každý člověk reaguje jinak. Používejte Fullips pokud se cítíte komfortně a pomáhá Vám.
 
/product-action/increment-product-view-count?productId=120636

Produkty

Kategorie zboží

Popis dárků laserem

Na vybrané dárky Vám vygravírujeme věnování

Výdejní místa

2 403 výdejních míst po celém Česko - Slovensku

Dárek Zdarma

Při objednávce nad 300 Kč Vám přibalíme dárek.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1 700 Kč je doprava zdarma (neplatí pro Nadrozměrné zásilky)

Okamžité slevy

Už při Vašem prvním nákupu můžete využít nabízené slevy

Volejte na telefonní číslo (+420) 774 36 11 05

Platební možnosti


Rychlý kontakt

+420 774 361 105 +421 948 255 102 facebook(+420) 774 36 11 05

Po - Pá:  7:00 - 11:30  /  12:00 - 15:30 hod.Okamžitá a bezpečná platba kartou přes ComGate bránu.Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
99 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.bonyplus.cz
759 hodnocení