4D karbonová fólie s AIR FREE CAT'S EYE bílá (š.1,52m)

Kód: 10391
440 Kč –15 %
4D karbonova folie s air free CAT S EYE sire 1 52 m
440 Kč –15 % 375 Kč / m 312,50 Kč bez DPH
SKLADEM, odesíláme ihned
Můžeme doručit do:
16.11.2018

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAMOLEPÍCÍ KARBONOVÁ FÓLIE 4D S AIR FREE CAT'S EYE BÍLÁ

Karbonová samolepící fólie je vhodná do interiéru i exteriéru.Vhodná na zpětná zrcátka, kapoty, střechy, mračítka, masky, středové panely, přístrojové desky apod.

4D fólie - vhodná na vnější části karoserie. 4D grafika, reliéfní povrch vzezřením připomíná skutečný karbon.

Karbonovou fólii můžete použít i na povrch ledničky, skříněk, na notebooky, telefony atd. Po nahřátí se výborně tvaruje, je odolná vůči mrazu a slunečnímu UV záření. Jednoduché odstranění bez zbytku lepidel. Fólie má strukturovaný povrch.
Dodáme vám fólii v plné šíři role 1,52 m.

Pokud budete požadovat délku větší než 30 metrů, volejte prosím +420 777 277 477.

Fólii balíme do tvrzených tubusů
Fólii zasíláme jen Kurýrem PPL (ne přes zásilkový obchod)

 • V bílé barvě, šíře 152 cm, délka od 1 m
 • Tloušťka: 0,16 mm 
 • Životnost v exteriéru min. 4-5 let
 • Životnost v interiérech min. 8 let
 • Fólie je s vzduchovými kanálky (s AirFree)
 • Vysoká flexibilita a přilnavost
 • Imitace karbonové struktury
 • Super kvalita a nízká cena
 • Chrání lak před oděrkami, kamínky a UV zářením
 • Jednoduché řezání

 

 

Příprava povrchu před aplikací

 

Karbónovou fólii můžete aplikovat na celou řadu čistých, suchých, hladkých až jemně porézních materiálů. Všechny podklady musí být před aplikací dokonale vyčištěné, zbavené mastnoty a nečistot. Pokud obsahuje podklad nečistoty anebo uvolněné zbytky nátěrů, karbonová fólie přilne k nim, ne k podkladu. Pokud karbonová fólie nemá dostatečný kontakt s čistým, suchým podkladem, přilepí se nedostatečně a vede to k předčasnému uvolnění fólie. Konečné vyčištění podkladu musí být provedeno těsně před aplikací karbonové fólie lihovým čističem.

 

Aplikace karbonové fólie

 

Ujistěte se, že je povrch řádně očištěn výše uvedeným způsobem. Teplota vzduchu a povrchu musí překračovat stanovené minimum 10 stupňů Celsia. Je potřeba použít plastovou stěrku, vždy udržujte směr stěrky kolmo dolů, okraje a zářezy mohou způsobit vznik bublin.
Před samotným nalepením zkontrolujte směr karbonových vláken, aby měl stejnou orientaci na všech lepených dílech. Po odstranění krycí fólie lepivé strany nalepíme karbonovou fólii na vybraném místě zahájení aplikace na povrch a pomalu lepíme fólii buď za pomocí stěrky anebo prstů ruky (podle velikosti lepené plochy). Po celkovém nalepení karbonové fólie ořežeme přesahy a pomocí teplovzdušné pistole nebo fénu zbytky karbonové fólie zahneme nebo přizpůsobíme pomocí prstů, stěrky atd. pod lišty, gumy, do spár atd.
Použití průmyslové teplovzdušné pistole takové přizpůsobení výrazně ulehčí, zejména při nízkých teplotách. Vždy však používejte teplovzdušnou pistoli nebo fén opatrně, ať se fólie nespálí. V závislosti na míře zakřivení se může fólie směrem k okraji hromadit a způsobovat vrásnění. Tomu lze zabránit tak, že fólii směrem od okraje ke středu nařežeme a částečně překryjeme dle potřeby spodní část vrchní části.

 

Rady a tipy

Před samotným lepením dobře očistěte povrch. Pokud tak neučiníte, fólie zkopíruje všechny nerovnosti, kamínky, nečistoty, prach, přilnavost nebude dostatečná a dojde k odlepení.Pokud je na lepeném povrchu nerovnost, jemně ji přebruste jemným smirkem, aby nevznikl po nalepení karbonové folie viditelný přechod, a dobře ji znova očistěte.Pokud karbonovou fólii špatně nalepíte, opatrně ji strhněte a zlomy, pokrčená místa a nerovnosti zahřejte na požadovanou teplotu a "poškozené" místo se vyrovná do původního stavu.Pokud polepujete plastové části interiéru, doporučujeme jejich demontáž, podobně v případě polepu střechy doporučujeme demontáž antény.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: